Konkurs Wiedzy o Jaśliskach


Tu dowiesz się wszystkiego o nagrodzie jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że owa nagroda spotka się z miłym przyjęciem. Jej skromny rozmiar podyktowany jest niewielkimi zasobami finansowymi fundatorów, ale za to przyznajemy ją z sercem i radością, że ktoś oprócz nas podziela naszą pasję!!!Kanon Krajoznawczy Polski

Zwycięzca naszego konkursu otrzyma "Kanon Krajoznawczy Polski". Jest to jedno z najbardziej wartościowych wydawnictw krajoznawczych ukazujących się na polskim rynku wydawniczym. Kanon obejmuje ponad 600 najcenniejszych obiektów krajoznawczych w prawie 400 miejscowościach w Polsce. Redagowali go ludzie od wielu lat związani z turystyką i krajoznawstwem. W zasadzie jest to lektura obowiązkowa!

Drugą częścią nagrody jest konto e-mailowe na serwerze jasliska.pl. Konto e-mailowe o nieograniczonej pojemnosci, bez reklam, zawsze dzialajace i przyznane na czas nieokreślony.

A trzecią i chyba najważniejszą częscią naszej nagrody jest wieczna sława i chwała dla zwycięzcy konkursu. Imię i nazwisko zwycięscy wykaligrafujemy na naszych stronach złotymi literami... :-)